Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Спеціальна Олімпіада України встановила Національний рекорд

23 січня Спеціальна Олімпіада України (СОУ) стала організатором по встановленню рекорду України під час її всеукраїнського заходу «Найбільша кількість людей із синдромом Дауна, які танцюють спортивні танці на одній локації». Його було внесено до Національного Реєстру Рекордів України.

154 спортсмени СОУ з Волинської, Рівненської, Львівської, Житомирської, Київської, Одеської, Херсонської, Полтавської та Хмельницької областей України створили справжню святкову атмосферу у спорткомплексі Волинського національного університету імені Лесі Українки під час виконання ними наймасовішого в Україні спортивного танцю. Керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова зафіксувала національний рекорд і вручила відповідні сертифікати виконавчому директору Спеціальної Олімпіади України Андрію Підварку, та співорганізатору заходу-директору РО «Карітас – Спес Луцьк» Павлу Хом’яку. 

До свята приєднались представники Збройних сил України, Верховної Ради України, Луцької міської ради, Волинської обласної державної адміністрації, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Волинській області, Головного управління Національної поліції у Волинській області, Управління патрульної поліції у Волинській області тощо, Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку.

Дякуємо за партнерство Освітньому фонду Інституту управління проєктами (PMIEF), Волинському національному університету імені Лесі Українки, ГО “Батьків дітей з синдромом Дауна” у Волинській області, БО БФ “Старе місто Луцьк”. А також, від імені спортсменів СОУ, особлива вдячність музикантам «ФЛАЙЗА» за музичну феєрію на нашому заході.