Спеціальна Олімпіада України
Shadow

СОУ підписала Договір про співпрацю з Київським національним університетом ім. Т.Шевченка

Важливою подією відкриваємо 2024 рік. 18 січня підписано Договір про співпрацю між Спеціальною Олімпіадою України (президент – Сергій Комісаренко) і провідним закладом вищої освіти України – Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (ректор – Володимир Бугров).

Співпраця, зокрема, передбачає:

  • розширення інформаційного обміну між працівниками КНУТШ та представниками СОУ у сфері наукової, інноваційної та медіадіяльності шляхом організації та проведення різноманітних заходів, круглих столів, дискусій;
  • реалізацію спільних науково-дослідних проєктів і розробок з актуальних науково-практичних проблем відповідно до пріоритетних напрямів, зокрема у сфері інклюзії;
  • спільне розроблення та апробація навчально-програмного забезпечення (підручників, посібників, монографій, методичних рекомендацій тощо), методик та технологій професійного навчання з інклюзії.
  • формування якісно нових умов для формування інклюзивного освітнього середовища у тісній взаємодії зі стейкхолдерами медіагалузі; цілеспрямовану підготовку нового покоління висококваліфікованих фахівців медіагалузі та інтеграцію практичного досвіду медіафахівців.

Так, уже з лютого в Навчально-науковому інституті журналістики КНУТШ розпочинає свою діяльність Освітній хаб «Крила». Він стартує зі школи толерантності для студентів, майбутніх потенційних працівників медіа з паралельним залученням їх у рух Спеціальних Олімпіад. Наступним дуже важливим кроком стане школа для дівчат з відхиленнями у розумовому розвитку, які, за допомогою викладачів інституту і студентів-волонтерів навчаться створювати якісний контент у соціальних мережах про себе, свою родину, своє життя, тим самим допомагаючи іншим людям з подібними нозологіями бачити свої можливості.