Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Спортсмени СОУ у гостинному Львові

Львів став другою домівкою для спортсменів СОУ

З 24 лютого 2022 року, одразу після початку нападу росії на нашу державу велика кількість наших громадян зі Сходу та Півночі України були вимушені переїжджати у більш безпечні місця. Одним з епіцентрів прихистку для багатьої спорстменів СОУ стало прекрасне місто Львів

 
До міста Лева переїхали й вихованці Комунального закладу Миколаївської спеціальної школи № 2 Миколаївської обласної ради (директор А.В. Ковтун). Учні даної спеціальної школи люблять спорт і різні рухові активності та вже більше десяти років є постійними учасниками турнірів Спеціальної Олімпіади України. Представники закладу є також переможцями Всесвітніх ігор Спеціальної Олімпіади. Спорт – невід’ємна частина їхнього життя.
 
 
Війна змінила кожного з нас і наше спокійне щасливе життя. Навіть молодь живе у постійному стресі, прислуховується до кожного гуркоту. А спорт, як ми знаємо, один із найдієвіших складових боротьби зі стресом. Тож, навіть в умовах жахливої війни, діти проводжують тренуватись, займаються різноманітними руховими активностями і готуються брати участь у подальших змаганнях Спеціальної Олімпіади.