Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Вічна пам’ять героям !

У Смілі відбулись змагання, присвячені пам’яті загиблого колишнього Міського голови Олексія Цибка

У суботу, 9 квітня, у славному місті Черкащини Смілі пройшли спортивні змагання Спеціальної Олімпіади України (СОУ) для дітей і дорослих з відхиленнями у розумовому розвитку, пам’яті відомого спортсмена, колишнього Міського голови Олексія Цибка, який загинув у боях за місто Бучу. 50 учасників з різних місць Черкаської області та діти-переселенці зі східних областей, змагалися у футболі, легкій атлетиці й настільному тенісі.

smila

Змагання відбулися за підтримки Голови правління дитячо-юнацького центру спорту інвалідів «Оріяна», громадського спортивного діяча Валерія Лекумовича.

У футбольному міні-турнірі найкращими стали господарі, друге місце – команда дітей-переселенців, які через війну змушені були лишити свої домівки і знайти прихисток у Смілі, третє – у команди з міста Черкаси. Найкращими в змаганнях з набивання м’яча стали брати Мазовецькі з Харкова.

У легкій атлетиці переміг Ростилав Федоренко, призерами стали Дмитро Подгорський і Євген Шарлай. Серед дівчат найкращою стала Діана Литв’як,  Анна Коваль, Аліна Кошик, Софія Пазенко. У настільному тенісі найкращим став Ярослав Раздорожний. Усі представники м. Сміла.

Змагання пройшли у дружній, доброзичливій атмосфері й подарували море приємних емоцій учасникам. Такі заходи вкрай важливі у період війни. Вони допомагають повірити у себе, відволіктись від жахливих реалій, подарувати такі важливі години радісного життя.   

Особлива подяка за Регіональну олімпіаду директору СОУ Дем’яненко Ніні Трохимівни.