Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Спортсмени Спеціальної Олімпіади Ураїни створили картини в стилі сюрреалізму

У рамках співпраці між музеєм Сучасного українського мистецтва Корсаків, Волинським підрозділом Спеціальної Олімпіади Ураїни (СОУ) та Волинським національним університетом імені Лесі Українки  було проведено майстер-клас для спортсменів СОУ.

Вони малювали себе, футболістів і себе футболістами у стилі сюрреалізму. Чому саме сюрреалізм? Просто саме зараз у Музеї проходить виставка робіт Емми Андрієвської, яка не може не надихнути малювати. Сюрреаліз допомогає дивитись пересічним громадянам на світ нестандартно, по-іншому, а для багатьох наших спорсменів- це природньо і звично- нема обмежень і рамок. А яскравості в емоціях допомогли втілити майстри музею. Дякуємо їм.

Спортивну частину зустрічі провели студенти факультету фізичної реабілітації та ерготерапії університету, провівши розминку для спортсменів СОУ. А далі був час зануритись у дивовижний світ мистецтва і створити власні неймовірні роботи. СОУ й надалі активно продовжуватиме співпрацю з музеєм Сучасного українського мистецтва Корсаків.