![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/stop-diskriminacziya_5-800x533.jpg)
Виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України Андрій Підварко взяв участь у кампанії “Стоп дискримінація. Кожен має право на спорт”
Кампанію організували у Києві Parimatch Foundation та Всеукраїнський центр “Спорт для всіх”. Для численних почесних гостей і знаменитих спортсменів, а головне, для широкого загалу, Андрій Анатолійович висвітлив причини виникнення бар’єрів та дискримінацію з якою доводиться зіштовхуватись спортсменам Спеціальної Олімпіади, а також наголосив на необхідності спільного вирішення таких питань.