Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Результати Віртуальних літніх інклюзивних іграх СОУ-2021

Шановні друзі, ось і завершились Перші Віртуальні літні інклюзивні ігри Спеціальної Олімпіади України.

Проведення змагань такого формату обумовлено всесвітньою пандемією та певними обмеженнями щодо проведення спортивних масових заходів. За своєю ідеєю та програмою Ігри СОУ були унікальними, адже ми хотіли зробити змагання з найбільш популярних та доступних, для наших спортсменів, видів спорту.

Ми надзвичайно радіємо, що участь у змаганнях взяли сотні спортсменів Спеціальної Олімпіади України, але особливо хочем відзначити велику числельність учасників із Запорізької, Волинської та Херсонської областей.

Вітаємо координаторів регіональних відділень СОУ  і дякуємо їм за важку та кропітку працю. Адже саме завдяки їх наполегливості, організованості та ентузіазму ми змогли провести такі непрості за своєю організацію змагання.

Результати Віртуальних літніх інклюзивних іграх СОУ-2021

Спортивна гімнастика

Настільний теніс

 

Всі переможці та призери змагань поштою отримали пам’ятні подарунки від Спеціальної Олімпіади України, а грамотами спортсмени будуть нагороджені під час офіційних заходів та спортивних змагань.

Вітаємо всіх без виключення учасників Перших Віртуальних літніх інклюзивних ігор. Сподіваємось, що пандемія незабаром піде в історію і ми зможемо знову повноцінно насолоджуватись життям, проводити масові спортивні змагання на стадіонах, у спортивних залах, басейнах тощо.

Будьте здоровими, активними та спортивними! Вперед до перемог у спорті та житті!