Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Збірна СО України взяла участь в Європейському Різдвяному турнірі з “Об’єднаного” футзалу в Бельгії

В бельгійському місті Росдал відбувся Європейський різдвяний турнір Спеціальної Олімпіади з “Об’єднаного” футзалу. У змаганнях взяли участь спортсмени з України.

Спеціальну Олімпіаду України представляла команда Стрижавського інтернату Вінницької області. Наша команда під час розподільчих турів дивізіонування обіграла Німеччину 4:2 та Бельгію 3:0. За результатами попередніх ігор збірна України потрапила до найсильнішої групи (дивізіону А). Перша гра з Монако завершилась з рахунком 4:2 на нашу користь. Матч зі збірною Ізраїля зафіксував рахунок 2:6. В запеклій боротьбі проти команди Литви наші гравці проявили найкращі бійцівські якості і у видовищному матчі поступились з рахунком 4:3. У матчі проти господарів турніру наша команда перемогла – 5:1.

Загалом турнір об’єднав представників восьми європейських країн і став справжнім святом для спортсменів і вболівальників.

Спеціальна Олімпіада України висловлює слова щирої подяки за запрошення Спеціальної Олімпіади Бельгії і бажає всім учасникам змагань подальших успіхів та перемог