Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Форум здоров’я родини. ПЕРЕНЕСЕНО

УВАГА! ФОРУМ перенесено на вересень 2022 р. Дата та час проведення буде на нашому сайті та на офіційній сторінці у facebook трохи пізніше.

27 липня у zoom відбудеться онлайн зустріч

Деталі нижче

Вебінар 2️⃣7️⃣ червня 2022 р., 11.00,
“Спеціальна Олімпіада України – здоровий спосіб життя в умовах війни 2022 р.”
Уже цієї середи, 27-го червня, не пропусти вебінар для обласних керівників Спеціальної Олімпіади України (СОУ), членів родин спортсменів СОУ та волонтерів.
Програма:
🔹Вступне слово – Андрій Підварко, Виконавчий директор СОУ.
🔸Виступ почесних гостей вебінару.
🔹«Спеціальна Олімпіада України- особливості розвитку та співпраці в поточний період» – Андрій Підварко, Виконавчий директор СОУ.
🔸Виступи регіональних директорок СОУ – Олеся Самойленко (Вінницька СО), Юлія Савка (Чернівецька СО).
🔹«Здоров’я спортсменів Спеціальної Олімпіади» – Євген Гончаренко, директор з розвитку спортивних програм СОУ, декан тренерського факультету Національного університету фізичного виховання і спорту України”.
🔸Запитання-відповіді

Форум здоров’я у Вінниці, анонсований на 27-28 липня перенесено на вересень. Інформація про форум нижче

У м. Вінниця (Центр Квадрат, вул. Театральна, 15) відбудеться Форум здоров’я родини Спеціальної Олімпіади України (СОУ). Захід відбудеться за участі керівників СОУ і міста, фахівців у галузі охорони здоров’я і сімейних стосунків.

Теоретична частина заходу передбачає зустрічі з лікарями-практиками Healthy Atheletes, які розповідатимуть про актуальні питання профілактики та можливого лікування проблем здоров’я для дітей і молоді з відхиленнями у розумовому розвитку.

Практична частина Форуму міститиме заняття для спортсменів СОУ і їх членів сімей за програмою Strong Minds від керівниці Вінницького обласного підрозділу СОУ Олесі Самойленко, що передбачає навчання навичкам саморегуляції при стресових станах. Також вас чекає улюблене обстеження за програмою СО FUNfitness від директора спортивних програм СОУ Євгена Гончаренка.

Розраховуємо і на неймовірну практичну сесію з молодіжного лідерства від керівниці Чернівецького обласного підрозділу Спеціальної Олімпіади України Юлії Корнило та вінницького спортсмена-лідера СОУ Ігоря Дуки, які нещодавно повернулися в Україну з Regional Youth Leadership Summit Europe Eurasia.

Піклуймося про своє здоров’я і здоров’я своїх особливих дітей!