Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Спортсмени СОУ продовжують тренування в евакуації

Наші славні і талановиті спортсмени, які вимушені були евакуюватись із України у звязку з нелюдською агресією з боку росії продовжують тренуватись закордоном.

Спорт завжди був і залишається одним із важливих і корисних надбань людства. Саме заняття спортом дозволяють людям в усьому світі розвиватися фізично, зміцнювати свій характер та боротись зі стресом.

 

Спортсменка-лідер Спеціальної Олімпіади України (СОУ) Катя Кудрявцева з Житомира, багаторічна член Ради СОУ, опинившись разом з мамою в Німеччині, внаслідок початку воєнних дій на Батьківщині, відновила тренування і надсилає всім своїм друзям в Україні побажання миру, добра і здоров’я.

Вихованець ГО Соцiум Олексій Чистяков, який нещодавно був зареєстрований як спортсмен Спеціальної Олімпіади України, на тренуванні в місті Рієка.

Чистяков

Спортсмен Спеціальної Олімпіади України Ігор Зіньківський нарешті відновив свої тренування в Німеччині, куди змушений був переїхати з батьками, після початку війни в Україні.

Висловлюємо нашим партнерам та друзям слова щирої подяки. Ми впевнені, що дуже скоро війна в нашій державі закінчиться перемогою України і наші дорогі спортсмени повернуться на Батьківщину і продовжать демонструвати чудові спортивні результати, займатимуться спортом та радітимуть життю у незалежній та вільній Україні.

 

Слава Україні