Спеціальна Олімпіада України
Shadow

РЕГЛАМЕНТ проведення Всеукраїнських змагань з настільного тенісу СОУ

РЕГЛАМЕНТ

проведення Всеукраїнських змагань з настільного тенісу СОУ

І. Цілі і завдання

Турнір проводиться серед осіб з відхиленнями у розумовому розвитку з метою їх фізкультурно-спортивної абілітації, вдосконалення спортивної майстерності, соціальної та психологічної адаптації, виявлення підготовлених спортсменів для комплектування збірної команди Спеціальної Олімпіади України (далі – СОУ), поліпшення навчально-тренувальної роботи СОУ у регіонах України, а також популяризації настільного тенісу серед молоді.

ІІ. Строки і місце проведення

Турнір проводиться 14-15 квітня 2023 року у м. Сміла Черкаської обл.
Місце проведення: легкоатлетичий манеж стадіону «Юність» юнацької спортивної школи «Олімп» за адресою: вул. Мічуріна, 43. м. Сміла
Місце проживання: м. Сміла, готель “Гранд Парк”, вулиця Черкаська, 31

ІІІ. Організація та керівництво

Загальне керівництво з організації та проведення турніру здійснюється дирекцією СОУ.
Безпосереднє проведення змагань здійснюється Головною суддівською колегією (далі – ГСК) на місці проведення змагань. ГСК визначається дирекцією СОУ.

IV. Учасники змагання

До участі у турнірі допускаються учні та студенти з відхиленнями у розумовому розвитку, які є спортсменами СОУ і представляють громадські організації осіб з інвалідністю внаслідок відхилень у розумовому розвитку, ЗОШ, спеціальні школи-інтернати, клуби СОУ та мають дозвіл лікаря на участь в даному турнірі.
До участі допускаються спортсмени віком від 9 років (без обмежень по статі), один тренер або супроводжуючий.
Усі учасники повинні мати підготовку гри в настільний теніс упродовж не менше 6 місяців.

V. Характер змагання та умови визначення переможців

Команди СОУ розподілятимуться по дивізіонах, у відповідності до вікової категорії та з урахуванням показників попередніх (кваліфікаційних) партій.
Всі ігри складаються з 5 партій.
Переможця визначають за найбільшою кількістю перемог.
Система проведення змагань визначається ГСК на місці проведення змагань у день приїзду, в залежності від кількості учасників.
Учасники змагань, які посіли 1-3 місця в своєму дивізіоні, нагороджуються медалями та грамотами відповідних ступенів. Переможці змішаних парних змагань нагороджуються кубком.
Склад команди: 4 спортсменів і 1 тренер.
Протести відносно результатів чи умов змагань повинні подаватися не пізніше 30 хвилин по закінченню матчів, керівниками команд головному судді змагань або його заступнику.
Кожен спортсмен повинен мати спортінвентар (тенісні ракетки, м’ячі) та спортивне екіпірування відповідно до правил СО з настільного тенісу.

VІ. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань здійснюється відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», зі змінами, від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARCS-CoV-2», зі змінами, постанови Головного державного санітарного лікаря України від 19.11.2020 № 58 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», Положення про медичне забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, затвердженого спільним наказом Мінмолодьспорту та МОЗ України від 15.07.2020 № 603/1608, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 липня 2020 року за № 731/35014.

Контроль за дотриманням безпеки спортсменами при проведенні змагань покладається на суддівську колегію.
Організаторам та учасникам змагань мають враховувати усі вимоги, визначені Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» та Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», зі змінами та доповненнями, та забезпечувати їх безумовне виконання.
У випадку оголошення сигналу тривоги, змагання зупиняються і усі учасники переміщуються до сховища. Відповідальність за переміщення спортсменів до сховища покладається на тренерів та представників команд. Відповідальність за безпеку життя та здоров’я учасників під час проведення змагань покладається на тренерів та представників команд, які супроводжують спортсменів.

VІІ. Програма проведення змагань

Змагання відбуваються за вимогами та правилами Міжнародних Спеціальних Олімпіад (SOI) проведення змагань з настільного тенісу.
Змагання проводяться з особистої першості та змішані.

VІІІ. Умови фінансування змагання та матеріально-технічного забезпечення

Витрати на проїзд команд-учасниць до місця проведення турніру здійснюється за рахунок СОУ.
Витрати на організацію та проведення турніру несе СОУ (харчування та проживання під час турніру, суддівство, методичні матеріали ).
Забезпечення кубком або медалями здійснює Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Зворотній проїзд з місця проведення турніру і страхування своєї команди здійснюється за рахунок коштів організації, що її відряджає.

ІХ. Строки та порядок подання заявок на участь у заході

Підтвердження про участь у турнірі подається за 20 днів до початку у дирекцію ГО «Спеціальна Олімпіада України» згідно встановлених форм –додатки №1 і №2 на електронну адресу: apidvarko@ukr.net, або надсилаються поштою за адресою: 01054 м. Київ, вул. Леонтовича, 9. Офіс 1-23.
Оригінал заяви про вступ в СОУ (для тих хто не подавав), два оригінали заявочного листа (додаток № 1) разом зі страховим полісом(ами) та заповнений додаток № 2, завірені відповідними підписами і печатками, подаються у мандатну комісію після прибуття учасників, разом з копіями паспортів або свідоцтв про народження та документів, які підтверджують статус особи з відхиленнями у розумовому розвитку, як учасника змагань.
Команди, які не підтвердять свою участь у встановлені терміни до змагань не допускаються.
Виїзд команд регіонів на змагання дозволяється лише після одержання офіційного виклику від СОУ.