Спеціальна Олімпіада України
Shadow

У Берліні відбулась церемонія відкриття Всесвітніх літніх ігор Special Olympics

17 червня у Берліні на легендарному Олімпіаштадіоні відбулась урочиста церемонія відкриття Всесвітніх літніх ігор Special Olympics

Спортсмени Спеціальної Олімпіади зі всього світу зібрались у Німеччині для участі у найбільш масовій та інклюзивній спортивній події у світі – Всесвітніх літніх іграх Special Olympics.

Більше 7 тис. спортсменів, тренери, партнери (учасники змагань з Об’єднаного спорту), волонтери та батьки взяли участь у яскравій та видовищній церемонії відкриття Всесвітніх ігор. Спортсмени змагатимуться більш ніж у 30 видах спорту. 

Команда України братиме участь у змаганнях з 7 видів спорту: бадмінтон, об’єднаний баскетбол, легка атлетика, настільний теніс, плавання, спортивна гімнастика, бочче.

Команду збірної України, керманичем якої є її Президент Сергій Комісаренко, дуже тепло та привітно зустріли у Німеччині. Протягом 12-16 червня наші спортсмени і тренери були залучені до програми “Host Town”, де взяли участь у насиченій культурній програмі та познайомились з цікавинками Берліна.

Довідка. Всесвітні ігри Special Olympics – наймасовіша спортивна подія для спортсменів з відхиленнями розумового розвитку, яка регулярно проводиться з 1968 року. Команда України регулярно бере участь у цих змаганнях, а Спеціальна Олімпіада України – офіційна акредитована програма SOI з 2002 року.

 

Збірна України на церемонії відкриття Всесвітніх літніх ігор

Більше інформації на нашій офіційній сторінці у facebook