Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Європейський футбольний тиждень в Україні

Неймовірні емоції, захоплення, насолода від гри, щасливі, усміхнені обличчя – все це Європейський Футбольний Тиждень в Україні!

З 23 по 30 вересня 2020 року по континенту котиться 20-й ЄФТ – основна футбольна подія у календарі Спеціальної Олімпіади.

Європейський футбольний тиждень – спільний проект Спеціальної Олімпіади та УЄФА, покликаний створити можливості для залучення до гри у футбол якомога більше дітей і молоді з та без розумових відхилень, допомогти їм соціально адаптуватися, зрозуміти свою рівність і гідність, а членам суспільства – відчути свою відповідальність перед людьми з обмеженими можливостями.

Україна завжди активно долучається до цієї події. Цьогоріч, незважаючи на карантинні обмеження, 26 вересня у Вінниці на стадіоні Центрального парку відбулися футбольні баталії для 8 команд, футболістів старше 13 років. Ці Всеукраїнські змагання зібрали 96 чоловік з п’яти областей: футболісти, тренери, судді, артисти, волонтери, почесні гості.
Передувало змаганням урочисте відкриття за участю виконавчого директора СОУ Андрія Підварка, представників Вінницького апеляційного суду, депутатів міських рад. Усі лишилися у захваті від яскравих виступів вихованок циркової студії «Каскад» Вінницького міського клубу (керівниця – Людмила Данко) Софії Хрустовської (номер «Каучук») і Анастасії Комар (номер «Жонгляр»).


За результатами змагань, які відбувались у двох дивізіонах, у вищому перемогла досвідчена команда Стрижавського інтернату Волинської області, в нижчому команда зі Сміли Черкаської області.
Спеціальна Олімпіада України дякує за допомогу Українській асоціації футболу, Асоціації футболу інвалідів України, МакДональдз Україна, Кока-Кола Україна, Національному університету фізичного виховання та спорту України, ГО «Розвиток» і обласному підрозділу ГО «УСІ».
Не встигли вщухнути емоції від футбольних поєдинків у Вінниці, а вже 30 на нас чекає продовження ЄФТ в Україні – Всеукраїнські змагання U 12 у Луцьку в спорткомплексі Волинського національного університету (вул. Грушевського, 2-б).

Залишити відповідь