Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Футбольний турнір СОУ у файному місті Тернопіль

Всеукраїнські змагання Спеціальної Олімпіади України (СОУ) з футболу 20-21 квітня в місті Тернопіль зібрали 10 команд з 6 областей країни.

Урочиста церемонія відкриття Всеукраїнських змагань Спеціальної Олімпіади України з футболу відбулась 20 квітня у місті Тернопіль. Змагання були присвячені Європейському тижню футболу Спеціальних Олімпіад, що відбудеться під гаслом «Футбол для усіх рівнів здібностей».

У змаганнях взяти участь 10 команд з шести регіонів України. Змагання виявились надзвичайно напруженими та емоційними, а бронзові нагороди в одному із дивізіонів визначались у серії пенальті. У змаганнях взяли участь не тільки чоловічі команди, але й 4 команди дівчат. Дівчата змагались за програмою Спеціальних Олімпіад «Обʼєднаний» футбол.

Спеціальна Олімпіада висловлює слова безмежної вдячності співорганізатору турніру – Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та партнерам: ESPN та Освітньому фонду Інституту управління проєктами -PMIEF за можливість організувати турнір на високому професійному рівні.