Спеціальна Олімпіада України
Shadow

“Королева спорту” завітала у Вінницю

У Вінниці відбулись Всеукраїнські змагання з легкої атлетики

Легка атлетика – один з пріоритетних видів спорту Спеціальної Олімпіади. Цей вид спорту був включений в програму найперших міжнародних змагань Special Olympics 1968 року в Чикаго. Легка атлетика – це не просто найдоступніший та різноманітний вид спорту, але й один з найбільш корисних та важливих видів спорту, що сприяє комплекному розвитку, покращенню фізичного стану та надає широкі можливості для самореалізації.

60 спортсменів з восьми областей України взяли участь у Всеукраїнських змаганнях СОУ з легкої атлетики у Вінниці в цьому році! Спортивні змагання стали справжнім святом для досвідчених спорстменів та зовсім юних, для яких подібні змагання стали дебютними у спортивній кар’єрі. Змагання відбулись завдяки підтримці Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, КОКА-КОЛА-УКРАЇНА ЛІМІТЕД, ТОВ, Project Management Institute Educational Foundation, ESPN, Федерації легкої атлетики України.

Спортсмени змагались як в індивідуальній першості (біг 60 м, 100 м, 400 м, метання м’яча, стрибку у довжину з місця), так і в командній – естафеті 4х100 м. Змагання відбулись на базі 24-ї гімназії. Всу учасники змагань отримали грамоти і подарунки, а переможці та призери – медалі.