Спеціальна Олімпіада України
Shadow

На зустріч Дню незалежності

16 серпня 2021 року в гідропарку Житомира, МГО” Сімейний клуб Спеціальної Олімпіади” провів легкоатлетичні змагання з рухової активності.

Змагання були присвячені 30-річчю незалежності України. Партнерами свята стали: Управління у справах сім”ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та приватні особи, які підтримують рух Спеціальної Олімпіади.
 
Змагалися 34 спортсмени – група молодших дітей та молодь старшого віку. Допомагали у проведенні заходу волонтери. Найцікавіші моменти знімало обласне телебачення, батьки радо давали інтерв’ю, бо бачили який спортивний азарт вирує на майданчику. Це свято наразі стало ще однією сходинкою до удосконалення та здобуття самостійності.
 
Як це відбулося?
 
На змагання завітали представники ДНЗ “Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м. Житомира”, які запросили наших учасників стати студентами їхнюго закладу та навчитись майстерності у пошитті одягу. Це для наших дітей є дуже корисним та цікавим заняттям. Після змагань були вручені подарунки, зроблені щасливі фото на згадку і всі задоволені розійшлися по домівках, щоб через декілька днів прийти до сімейного клубу знову, на вже звичні щотижневі заняття, які будуть сприяти покращенню здоров’я та спортивних досягнень.
 
Тренер-волонтер ” Сімейного клубу Спеціальної Олімпіади”
Тамара Кудрявцева