Спеціальна Олімпіада України
Shadow

У Рівному визначали найсильніших спортсменів СОУ

Спеціальна Олімпіада України в місті Рівне зібрала 42 учасника на Всеукраїнських змаганнях Спеціальної Олімпіади України з пауерліфтингу.

Спеціальна Олімпіада України вперше, після багаторічної перерви провела турнір з пауерліфтингу. Успішна організація змагань, усміхнені і щасливі спортсмени, стали підтвердженням вдалого старту для розвитку цього виду спорту в системі Спеціальної Олімпіади України. 20 спортсменів з Волинської, Житомирської, Львівської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Черкаської й Херсонської областей змагались в особистому заліку у вправі «жим лежачи». Повірте, це незабутні емоції: напруга, боротьба, зосередженість, поєднання сили й розуму, адже ти піднімаєш вагу, більшу за власну. 
 
Успіх змагань обумовлений якісною підготовкою та системною роботою організаційного комітету на чолі з регіональним директором Спеціальної Олімпіади у Рівненській області Оленою Гончарук. А вишенкою на торті став незабутній виступ на церемонії відкриття талановитого спортсмена СОУ Артема Алексєєнка, який подарував присутнім чарівну мелодію на флейті.
 
Дякуємо батькам наших спортсменів і членам їх родин , які приїхали допомогти і не тільки своїм членам команди. Завдяки професійному суддівству змагання проходять на найвищому рівні і уже дали змогу деяким спортсменам показати свій найкращий результат в особистому заліку у вправі «жим лежачи».
Захід здійснено завдяки підтримці Інституту управління проєктами (PMIEF).