![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/seminar-odesa4-699x600.jpg)
23 лютого 2024 року у сонячній і, не по-зимовому, теплій Одесі відбувся семінар Спеціальної Олімпіади
Одеська область завжди була однією із лідерок Спеціальної Олімпіади за низкою показників розвитку. Проте, в останні роки, не в останню чергу, у звязку з широкомасштабною агресію росії, в цьому прекрасному регіоні спостерігається певне затишшя. Саме тому, керівництво Спеціальної Олімпіади прийняло рішення відновлювати активну діяльність в Одесі та області.
Зацікавленість у темі, важливі питання й конструктивні обговорення засвідчило про актуальність та своєчасність відновлення діяльності Спеціальної Олімпіади в цьому регіоні. Семінар обʼєднав 52 учасників, більшість яких – представники громадських організацій, які в усіх регіонах країни є фундаментом СОУ. Семінар розпочався з творчого та неймовірного подарунку від молодих і прекрасних танцюристів “Театру толерантності”.
Педагоги початкової ланки , працівники соціальної сфери і представники громадських організацій Одеської й Херсонської областей і, звичайно, спортсмени Спеціальної Олімпіади зібрались у гостинному дитячому реабілітаційному центрі ім. Бориса Літвака, щоб дізнатись про програми «Маленькі спортсмени» та рухову активність МАТР. Обидві є пріоритетними для СОУ. Виконавчий директор Андрій Підварко і директор з розвитку спортивних програм Євген Гончаренко детально розказали про них, а потім були проведені практичні заняття, щоб наочно показати доступність і важливість цих програм.
Одним з важливих результатів заходу було рішення одеської громади про перезавантаження СОУ в Одесі і формування нової команди, яка здійснюватиме розбудову адаптивного спорту в цьому регіоні.
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/seminar-odesa3-460x600.jpg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/seminar-odesa1-800x600.jpg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/seminar-odesa2-800x600.jpg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/seminar-odesa-800x600.jpg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/seminar-odesa4-699x600.jpg)