Спеціальна Олімпіада України
Shadow

У столиці відбувся Національний турнір СОУ з бадмінтону

27-28 березня у Києві був проведений Національний турнір Спеціальної Олімпіади України з бадмінтону.

У затишний Kyiv Racket Sports Park приїхали 54 учасники змагань з 9 областей країни продемонстрували неймовірне прагнення до перемоги! Бадмінтон дійсно один з найбільш захопливих та цікавих ігрових видів спорту. Київ вперше після початку повномасштабного вторгнення приймав змагання СОУ національного рівня.  У змаганнях брали участь як досвідчені гравці, так і ті, хто лише розпочинає свою спортивну кар’єру бадмінтоніста. Зокрема, у турнірі взяли участь прославлені українські бадмінтоністи, чемпіони та призери Всесвітніх ігор 2023 року у Берліні Степан Сінюков та Ганна Сапон.

Успішна організація та чудове проведення змагань були б неможливими без допомоги Федерації бадмінтону України та керівництва Kyiv Racket Sports Park.
На церемонії відкриття змагань завітали Георгій Зантарая – прославлений український дзюдоїст, чемпіон світу, голова Комісії атлетів НОК України та Катерина Нікітіна – акторка Жіночого кварталу. 

Окрім змагань на спортсменів чекала незабутня культурна програма. Спортсмени відвідали київський океанаріум та, завдяки Федерації бадмінтону України, мали можливість спробувати себе у кінному спорті. Велика вдячність партнерам за допомогу у проведенні змагань: Coca-Cola Ukraine, Skif Outdoor, Ганні Коріняк!

Проєкт реалізовується за підтримки Project Management Institute Educational Foundation та американського кабельного спортивного каналу ESPN