Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Перший Відкритий Регіональний турнір з плавання від початку повномасштабної війни

16 березня у Червонограді пройшов Відкритий Регіональний турнір Спеціальної Олімпіади України з плавання. 57 учасників, 10 команд спортсменів з 8 областей завзято боролися за нагороди у затишному басейні ДЮСШ № 2 «Дельфін».

Плавці й плавчині з Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Херсонської, Черкаської областей змагалися в особистому заліку й естафеті. Позитивні емоції, затишна атмосфера, нові друзі – саме так зараз проводить усі свої змагання СОУ.

«Це перший турнір з плавання Спеціальної Олімпіади України після повномасштабного вторгнення. Ми змогли у Червонограді зібрати представників з 8-ми областей. А значить, ці Відкриті Регіональні змагання сміливо можна назвати Всеукраїнськими. Спеціальна Олімпіада України з впевненістю дивиться у майбутнє. Ми в цьому році запланували також національний турнір з плавання, який обов’язково проведемо в Києві, адже для хорошого результату велике значення має, в якому басейні відбуваються змагання, які умови, яка вода. І найголовніше – спортсмени повинні адаптуватися до спілкування зі своїми ровесниками, суддями й іншими учасниками» – зазначив Виконавчий директор СОУ Андрій Підварко.

Усі учасники змагань отримали, відповідно до своїх результатів, грамоти й медалі. Команда, яка виборола 1 місце в естафеті нагороджена кубком, а також пам’ятний кубок і подарунки вручені кожній з команд.

Спеціальна Олімпіада України (СОУ) висловлює подяку Львівському підрозділу СОУ і його очільниці Марині Яремкович, Голові відокремленого підрозділу Федерації плавання України у Львівській області, Амбасадору СОУ Андріяну Гутнику за організацію й проведення змагань, Світлані Абдулаєвій і тренерському складу, разом із вихованцям ДЮСШ № 2 «Дельфін» за суддівство та волонтерську допомогу.

Захід реалізовано за підтримки Інституту управління проєктами.

Переможцями й призерами турніру стали: