Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Всеукраїнський турнір з мінігольфу-2021 у Таврійську

Відкриваймо нове навколо і в собі.

За останні роки мінігольф завойовує все більшу популярність серед населення. Як показує практика, він добре впливає на зміцнення і збереження здоров’я людей, на розвиток їх рухових якостей, умінь і навичок, морально-психологічні аспекти, тощо. Більшість людей у з відхиленнями розумового розвитку не мають можливості займатися цим видом спорту. Саме тому Спеціальна Олімпіада України (СОУ) першою в країні почала активно розвивати цей вид спорту серед своїх спортсменів, ще п’ять років тому.

14–15 травня у спортивно-оздоровчому комплексі «Славутич» міста Таврійськ Херсонської області Спеціальна Олімпіада України, за підтримки Golisano Foundation, провела Всеукраїнський турнір з мінігольфу.

Всеукраїнський турнір з мінігольфу.

Його мета – фізкультурно-спортивна абілітація, вдосконалення спортивної майстерності, соціальна і психологічна адаптація людей з відхиленнями у розумовому розвитку. А також, звісно, популяризація мінігольфу насамперед серед дітей та молоді.

Усього у турнірі взяв участь 31 учасник із 5 областей України. Також для 4 дітей була продемонстрована програма “Маленькі спортсмени” з елементами мінігольфу. В командному заліку переможцем стала команда м.Таврійськ. Кращими гольфістами турніру визнано Єву Сич і Михайло Котлюба.

Дякуємо за підтримку у проведенні змагань міському Голові Таврійська М.І. Різаку, Голові обласного відділення НОК України Б.В. Кисельову, директору спортивно-оздоровчого комплексу “Славутич” Г.Б. Виноградовій, багаторазовому чемпіону Світу і Європи серед ветеранів П.Г. Мариніну.

Судді на чолі з Ігорем Величко на відмінно справились з поставленим завданням, а також продемонстрували майстер-клас перед початком турніру. Ці перші не віртуальні змагання СОУ в 2021 році, сподіваємось,стануть початком багатьох інших змагань з видів спорту Спеціальної Олімпіади.