Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Координатор СОУ на семінарі з розвитку велоспорту у Бельгії

У Бельгії у місті Гент з 7 по 9 квітня відбувся семінар з розвитку велоспорту Спеціальної Олімпіади

У семінарі взяли участь представники Спеціальної Олімпіади України, які через війну з російською федерацією вимушені були евакуюватись у Європу. Українську делегацію очолила  директорка Вінницького підрозділу Спеціальної Олімпіади України Олеся Самойленко. 

Нижче публікуємо інформацію про участь українських фахівців у семінарі.

Перше чим можна поділитись це те, що Бельгія дійсно може вважатись серцем цього виду спорту.
Навкруги дуже багато активностей пов’язаної з велосипедами, велодоріжки, авто містян має обов’язкову атрибутику – кріплення для перевезення велосипедів.
По друге, запрошені експерти дійсно знають все про велосипеди та всі різні способи їзди та змагань з цього виду спорту. Навіть кава, якою пригощали, має спеціальну марку для тих хто полюбляє їзду на велосипедах.


Три дні насичених корисною інформацією про особливості проведення тренувань, плани на Міжнародні ігри Спеціальної Олімпіади, що будуть в Берліні у 2023 році, і частиною яких буде велозабіг, та структуру турнірів.
Розбирали як має виглядати ефективна команда під час проведення заходів Спеціальної Олімпіади, як ефективно делегувати та розподіляти повноваження та обов’язки між членами команди.
Також розбирали різні етапи проведення турніру: підготовчий, реєстрація, попередні ігри, дивізіонування , сам турнір та нагородження.
Кожен етап має бути детально продуманий , адже найважливішим для організаторів є безпека учасників та радісні емоції.
Щодо питань безпеки, то окрема увага була приділена захисним костюмам спортсменів та шоломам, які мають бути сертифікованими.
Також крім теоретичної частини була і практична, де кожен учасник зміг сісти на велосипед та проїхатись , але в дуже незвичний спосіб на велодромі.
Сподіваємось на якнайшвидше закінчення війни в Україні, перемогу та можливість розвитку велоспорту Спеціальної Олімпіади України.”

Директорка Вінницького підрозділу Спеціальної Олімпіади України Олеся Самойленко