Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Країни Європи підтримують СОУ

Ми вдячні кожній країні, яка допомагає Україні й українцям. Адже війна – це нестерпний страшний біль, втрата рідних і близьких, втрата майна й роботи, пошук прихистку у більш безпечних місцях.

 
Понад 4 млн осіб, переважно жінок із дітьми, виїхали за кордон. Більшість із них опинились у Польщі і Словаччині. Саме ці країни стоять на передовій з прийому біженців, серед яких є люди з відхиленнями у розумовому розвитку. Спеціальні Олімпіади цих країн докладають максимум зусиль задля підтримки й всебічної допомоги таким родинам. Це надання житла, допомога з щоденними потребами, продовження тренувань, медична допомога, тощо.
 
Кілька днів тому обидві країни відвідав Регіональний президент й керуючий директор Спеціальної Олімпіади Європи Євразії (СОЄЄ) Девід Євангеліста. Він на власні очі побачив ту неймовірну допомогу, яка надається нашим родинам, що постраждали від війни і зазначив, що СОЄЄ й надалі допомагатиме українським родинам долати страждання й вирішувати нагальні проблеми, поки в країні триває війна.
 
Спеціальна Олімпіада України висловлює щиру глибоку подяку Спеціальній Олімпіаді Європи Євразії, зокрема Спеціальним Олімпіадам Чехії, Литви, Естонії, Грузії і особливо польським й словацьким колегам за неоціненну допомогу дітям і підліткам з відхиленнями у розумовому розвитку. Адже саме таким, незахищеним верствам населення, завжди ще важче лишатись наодинці з проблемами.