![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1524-800x600.jpeg)
Шість команд з Львівської і Житомирської областей взяли участь у Відкритих регіональних змаганнях з флорболу Спеціальної Олімпіади України 10 грудня у Житомирі.
Цими змаганнями відкрився етап підготовки до Всесвітніх ігор СО, які проходитимуть в Італії в березні 2025 року. Захід відбувся за фінансування Освітнього Фонду Інституту управління проєктами і за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Української федерації флорболу.
Повітряна тривога змусила відкласти на півгодини початок змагань, але не змогла збити спортивний запал і бажання флорболістів Спеціальної Олімпіади України продемонструвати свої вміння. Змагання відбувались за коловою системою, у двох дивізіонах. Усі команди, які складались з дівчат і хлопців, завзято боролися до останніх секунд періоду. Кожна гра – шквал емоцій, завзяття, командна підтримка і взаємодопомога.
«Мені подобається флорбол, – поділилася враженнями гравчиня з м. Користишів Валерія. – Я недовго граю, але дуже стараюсь. Та й всі у команді стараються. Я в захваті від турніру».
«Відпочатку флорбол з’ явився в Україні саме як соціальний проєкт. Він дуже підходить для людей з відхиленнями у розумовому розвитку, адже мало травматичний. У нього можна грати, маючи різні фізичні можливості. При цьому це дуже динамічний, азартний вид спорту, який активно розвивається в Україні. – зазначив Олег Месель-Веселяк, очільник київського генерального офісу Української федерації флорболу.
У підсумку переможцями дивізіону 1 стала команда з Кмитівської спеціальної школи, у дивізіоні 2 – Коростишівської спеціальної школи. Усі учасники отримали нагороди і подарунки від Спеціальної Олімпіади України та солодкі подарунки від ГО «Український шлях» (директор Володимир Волков).
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1372-800x579.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1435-450x600.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1480-800x498.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1458-scaled.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1519-800x542.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1521-800x481.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1523-800x515.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1524-800x600.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1525-800x514.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1526-800x488.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1527-800x509.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1528-796x600.jpeg)
![](https://specialolympics.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_1529-800x521.jpeg)