Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Європейський Футбольний Тиждень Спеціальної Олімпіади Європи Євразії 2023 в Україні

З 20 по 28 травня 2023 року проходитиме уже 21-ий ЄФТ – основна футбольна подія у календарі Спеціальної Олімпіади, яка проводиться щорічно з 2000 року.

Європейський футбольний тиждень – спільний проект Спеціальної Олімпіади та УЄФА. Він покликаний створити можливості для залучення до гри у футбол якомога більше дітей і молоді з відхиленнями у розумовому розвитку, допомогти їм соціально адаптуватися, зрозуміти свою рівність і гідність, а членам суспільства – відчути свою відповідальність перед людьми з обмеженими можливостями. ЄФТ Спеціальної Олімпіади доводить, що спортсмени з відхиленнями інтелекту, які тренуються і грають в одній команді зі спортсменами без таких відхилень в Об’єднаний футбол (Unified football), бачать, що включення у суспільство через спорт є досяжною метою!

 Цього року у ЄФТ візьме участь понад 35000 спортсменів у 45 країнах Європи та Євразії візьмуть участь у 350 футбольних подіях. Головна подія – Молодіжний об’єднаний і жіночий футбол.

В Україні, у Луцьку, 25 травня від 11:00 на стадіоні Волинського національного університету імені Лесі Українки (вул. Тимошенка, 30) відбудеться Всеукраїнський турнір з Об’єднаного футболу серед 4 команд дівчат у рамках ЄФТ.

 Організатор змагань Спеціальна Олімпіада України.

Партнери змагань – Project Management Institute Educational Foundation (PMIEF), Кока-Кола Україна, Благодійний фонд Катерини Білоруської.

Інформаційна довідка:  Спеціальна Олімпіада України (СОУ) заснована у 1994 року, зареєстрована як громадська організація у 2002 році, має акредитацію Міжнародної СО, договір з НОК, провідними національними федераціями з видів спорту та МОН України. СОУ проводить тренування і змагання впродовж року з 17 видів спорту для більш як 10 тисяч спортсменів в 21 регіоні країни, надаючи їм постійну можливість вдосконалювати свою фізичну форму, отримувати відчуття радості і гідності та розділяти їх із рідними, друзями та іншими членами суспільства.

Контактна особа: Андрій Підварко, Виконавчий директор СОУ; Анастасія Волобуєва, очільниця відділу комунікацій; тел./факс:  +38 044-2345036.