Спеціальна Олімпіада України
Shadow

З думкою про Всесвітні ігри

20-21 квітня у Києві пройшов тренувальний збір української команди, яка уже за два місяці братиме участь у найбільшому інклюзивному заході – Всесвітніх літніх іграх Спеціальної Олімпіади.

Ігри, які проводяться раз на 4 роки, дають змогу спортсменам Спеціальної Олімпіади продемонструвати свої досягнення, відчути себе гідною та повноправною частиною цього руху та суспільства загалом.

Легкоатлети вчились правильній передачі естафетної палички, спортивні гімнасти відточували майстерність на килимі, бадмінтоністи мали можливість пограти і наодинці і в парі, баскетболістки успішно потренувались грати в об’єднаний баскетбол. Навіть погода сприяла успішному тренуванню і спортсмени бочі змогли провести тренування на свіжому повітрі. Проведення зборів організовано Спеціальною Олімпіадою України за підтримки Освітньої фундації «Інститут управління проєктами» (PMIEF).

 

Цього року Ігри триватимуть з 7 по 25 червня в Берліні (Німеччина). У них візьмуть участь 7000 спортсменів, 190 делегацій, 20000 волонтерів. Тисячі спортсменів з відхиленнями у розумовому розвитку змагаються разом у 26 видах спорту. Українці братимуть участь у 7 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, бочі, гімнастика, легка атлетика, настільний теніс, плавання.

Два дні насичених тренувань продемонстрували величезне бажання наших спортсменів боротися за медалі, незважаючи на всі складнощі у доступі до нормального тренувального процесу упродовж надскладного і важкого осінньо-зимового періоду.

  • Я дуже хочу медаль і докладу максимум зусиль, – поділилась думками спортивна гімнастка Мар’яна Ахрарова. – А ще чекаю на зустріч із друзями у Німеччині.

Так, спілкування, єднання, дружня домашня атмосфера, освітні й культурні заходи є невід’ємною обов’язковою частиною Всесвітніх ігор. У Берліні наша збірна братиме участь у спортивному фестивалі в межах Host Town Program, програмах Unified Generation і Healthy Athletes.

Залишити відповідь