Спеціальна Олімпіада України
Shadow

Спортивне свято СОУ у Луцьку

Завдяки багаторічній співпраці, дружбі, повазі та партнерстві Волинського підрозділу СОУ з Факультетом фізичної культури, спорту та здоров’я ВНУ імені Лесі Українки , для волинських та рівненських спортсменів Спеціальної Олімпіади України влаштували справжнє свято спорту.

16 травня 2022 року на стадіоні Волинського національного університету ім. Лесі Українки, під керівництвом координатора СОУ у Волинській області Свіщевої Катерини, відбулись спортивні змагання з легкої атлетики. Натхненна та згуртована робота організаторів та волонтерів сприяли проведенню справжнього спортивного свята у такі непрості для нашої країни часи.

Сучасна, музична, патріотична розминка. Біг на 500 та 100 м, стрибки з місця та з розбігу. Розподіл на дивізіони. Чесне, професійне суддівство. Результат : просто вийшли з дому, зустрілися з друзями, відволіклися від всіх проблем, показали свої спортивні вміння, зрозуміли, що потрібно й надалі тренуватися та вдосконалювати свою майстерність, отримали позитивні емоції, нагороджені всі однаковими подарунками.

Безмежно вдячні за допомогу в організації та проведенні Людям, які з щирою душею не просто роблять свою роботу, а живуть нею, з якими завжди легко та приємно спілкуватися, які є справжньою опорою молоді з особливими потребами, які вчать своїх студентів бути толерантними, тактичними, справжніми професіоналами: Анатолій Цьось , Василь Пантік , Ольга Іванюк , Олена Іщук , Ігор Бичук, Олександр Валькевич, Костя Мельничук та студентам-волонтерам.

Наша вдячність Zoreslava Liulchak, Лариса Новосад за практичні, корисні, смачні подарунки ! Щиро раділи гостям-рівненчанам Олена Гончарук , які в такий складний час знайшли можливість приїхати! Ті люди, які займаються спортом, дійсно щасливі!